Best-Gaming [RPG]
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun Venit! [Welcome Topics]

2 participanți

In jos

Bun Venit! [Welcome Topics] Empty Bun Venit! [Welcome Topics]

Mesaj  Admin Dum Mar 07, 2010 2:59 pm

Am vazut ca majoritatea va faceti intrarea scurta si la subiect ,asa ca sa fim putini mai organizati postati dupa modelul urmator:

Nick-ul tau:
Nume:
Prenume:
Varsta:
Locatia:
Jocul/rile Preferat(e):
O scurta descriere despre tine:
De unde ai aflat de Best-Gaming:
O poza cu tine(sa vedem si noi cu cine stam de vorba,nu este neaparat sa pui o poza):

Reguli:
Cei care ati plecat si v-ati reintors si aveti un topic "Bun Venit" va rog nu mai postati inca o data,si nu va redeschideti topic-ul adica sa repostati in el.
Nu te pune sa saluti pe toti,saluta cat trebuie , aici nu vei face posturi +

Admin
Admin

Mesaje : 21
Data de înscriere : 06/03/2010

https://best-gaming.canadaboard.net

Sus In jos

Bun Venit! [Welcome Topics] Empty Salut,

Mesaj  BigBoG Dum Feb 24, 2013 9:05 pm

Am intrat pe acest forum ca sa-mi prezint nemultumirea fata de organizarea serverului.

Este pacat ca un player sa intre si sa se joace seara de seara, zi de zi, si sa fie bataia de joc a unora care sunt in armata/PD.

Ca sa fiu mai exact, am sa relatez cateva evenimente care pe mine, cat si pe altii , au deranjat si ne-au facut ca cautam si alte variante (servere) pe google, in speranta ca acolo ne vom putea juca linistiti.

Astazi aveam o stea, asa ca m am dus sa ma predau la politie. Imediat vine BUBU si incepe sa arunce cu grenade in noi, cei care eram in jail, omorandu-ne de mai bine de 7 ori consecutiv.
Am facut raport, in timp ce se faceau experimente pe mine cu grenada, CRISS99 a raspuns de 2 ori, insa nu a venit .
Intalnindu-ma cu el mi-a spus ca imi trebuie print s ca nu ma crede, ba chiar ca el a dat accept la acele 2 rapoarte ..la misto ca sa i dispara de pe ecran..pt ca l deranjau.
Intrebare: cum as putea sa fac ss unuia care arunca grenada langa peretele vecin cu el de jail ?
E penibil ! SIncer.

A 2-a faza : Razvan_ell vine la mine, imi da 3 stele pt ca cica as fii tras in el , desi n am tras , mi a zis sa mi tin gura, apoi unii vin spre el, i l omoara (cum cred ca s-a intamplat si cand a zis ca am tras in el), apoi imi da w6 pt ca cica am fugit. Insa nu facusem un pas de unde murise el.


Faceti frate ceva cu astia !!!!!!!!!!!!!

BigBoG

Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/02/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum